27 листопада 2024 року Луцький навчально-реабілітаційний центр гостинно приймав учасників семінару-практикуму вчителів зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади «Формування ключових компетентностей учнів з ООП на уроках зарубіжної літератури».
З вітальним словом до присутніх звернулася директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради Світлана Вікторівна Куляк. З візитівкою та особливостями роботи НРЦ познайомила учасників семінару керівник закладу Волинець Леся Іванівна. Заступник директора з навчально-виховної роботи Огородник Ірина Іванівна звернула увагу на формування ключових компетентностей учнів з особливими освітніми потребами. Інтерактивно та цікаво пройшла педагогічна майстерня під керівництвом учителів словесності Самсонової Тетяни Вікторівни, Янчук Тетяни Василівни та Ткачук Юлії Миколаївни. Педагоги ознайомили колег з інноваційними підходами та практичними вправами, які використовують у своїй роботі для формування компетентності учнів на уроках. «Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе»,- сказав Святий Франциск Асізський.Сторінки
- Графік особистого прийому громадян. Адміністрація ЛНРЦ. Педагогічний колектив.
- Перелік додаткових освітніх послуг. Медичне забезпечення.
- Педагогічна скарбниця. Міжнародна співпраця.
- Наша бібліотека
- Фінансова діяльність
- Зарахування учнів до НРЦ
- Майбутньому першокласнику. Особлива дитина - особливе навчання.
- Зверніть увагу!!! Модель виховного процесу.
- Статут НРЦ та нормативні акти школи
- Звіт директора
- Вибір підручників НРЦ
- Правила безпечної поведінки під час КАРАНТИНУ!
- Правила поведінки здобувачів освіти
- План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)
- Подання заяв або повідомлень про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти
- ПОРЯДОК реагування на випадки булінгу (цькування) в закладі освіти
- Положення про систему та механізми забезпечення а...
- ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу з працевлаштува...
- ПОЛОЖЕННЯ про внутрішню систему забезпечення якос...
- Кошторис
- Структура та органи управління
- Кадровий потенціал. Символіка закладу.
- Мова освітнього процесу
- Кількість здобувачів освіти
- Освітня програма
- Наявність вакантних посад
- Територія обслуговування
- Умови доступності для навчання осіб з ООП
- Матеріально-технічне забезпечення закладу
- Регламент роботи закладу під час адаптивного карантину
- Психологічна служба. Дослідно-експериментальна діяльність.
- Телефони гарячої лінії у випадку складних життєвих ситуацій
- Як діяти, якщо навчальний заклад заміновано. Інструкції та правила евакуації
- Самоаналіз
- АЛГОРИТМ ДІЙ ЗА СИГНАЛОМ "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”
- Атестація
- Військово-історичний музей
20241129
20241125
Виховний захід до Дня пам'яті жертв Голодомору
В Луцьку НРЦ відбувся виховний захід до Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, на який були запрошені учні 8 - 10 класів.
У четверту суботу листопада ми згадуємо жахливу подію в історії України, коли мільйони людей загинули через штучно створений голод.Тиждень педагогічної майстерності вчителів природничо-математичного циклу
З 18 по 22 листопада в Луцькому НРЦ проходив Тиждень педагогічної майстерності вчителів методичного об’єднання природничо-математичного циклу.
Цікавим і захоплюючим для учнів 6-Г, 7-А та 9-Г класів виявився виховний захід «Ми за здорове харчування», проведене вчителями Мартинюк С.В., Демчук С.М. та Савош Р.М. Школярі дізналися багато цікавої інформації про здорове харчування, навчилися складати раціональне меню на день, ознайомилися з культурою приготування українського борщу – об’єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.Учні 6-Г класу відправились в космічну подорож під керівництвом педагогів Тимофеєвої О.В. та Омельян О.О. Під час математично-інформаційного заходу «Космічна математика та штучний інтелект» учні ознайомилися зі штучним інтелектом, повторили назви геометричних фігур та склали з них космічний корабель.
Вчителями Булатовою Т.О. та Ткачук В.В. була проведена фізико-математична година «Всі в гості до нас» для учнів 8-А, 9-А та 10-Б класів. З великою зацікавленістю учні проводили ряд дослідів, які пробуджували в дітей допитливість і бажання відповісти на питання: «Чому це відбувається?».
Практично-пізнавальне заняття «Подорож у дивовижний світ хімії та математики» проводили вчитель математики Ількевич І.Є. та вчитель хімії Кажан Л.М. Школярі дізналися багато нової інформації про речовини, які використовують у побуті: сіль, оцет, соду, вчилися застосовувати знання на практиці, самостійно готували розчини та отримали багато практичних знань.
Протягом Тижня вчителі стимулювали активну творчу роботу школярів, розвивали логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховували цілеспрямованість та бажання дізнаватись нове.
20241122
Виховний захід до Дня Гідності та Свободи
У Луцькому НРЦ був проведений виховний захід до Дня Гідності та Свободи, для учнів 5-10 класів. Це важливе свято для кожного українця, яке нагадує про велич нашої боротьби за свободу, незалежність і право жити гідно. Цей день присвячений пам’яті тих, хто стояв на передовій, захищаючи ідеали демократії, і тим, хто не шкодував свого життя заради майбутнього нашої країни.
Він об’єднує нас у спільній шані до героїв, які в найважчі часи обрали шлях честі, а не підкорення. День Гідності та Свободи — це про силу духу, любов до рідної землі та прагнення до світлого майбутнього.
20241120
15 листопада учні Луцького НРЦ відвідали виставу "Обережно, незнайомець" на запрошення Волинського академічного обласного театру ляльок.
Головні герої вистави: мишеня Горох, поросятко Борчик та конячка Камелія розказували, якою має бути безпечна поведінка дітей. А ще на сцені відбуватимуться дуже цікаві перетворення звичних речей на улюблені іграшки!Щиро дякуємо акторам і всім працівникам за чудову виставу!
День толерантності
До Дня толерантності, який відзначається 16 листопада, в Луцькому НРЦ панував святковий і піднесений настрій у дітей, адже вони стали учасниками гри " Твоя територія толерантності", де розвивали комунікативні навички, вчилися не просто бути " такими, як всі", а поважати інших, висловлювати свою точку зору, виробили правила толерантної людини.
Тиждень безпеки дорожнього руху
З 11.11 по 15.11.2024 року в Луцькому НРЦ був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.
Протягом Тижня діти ще раз повторювали правила поведінки в транспорті, на дорозі, грали в різноманітні ігри.В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада був проведений єдиний національний урок" Безпечна дорога додому".
20241114
Всесвітній день ДОБРОТИ
13 листопада - Всесвітній день ДОБРОТИ. Саме в цей день класоводи 1-4 класів Луцького НРЦ Приснюк О.І., Макаренкова Л.М., Козак В.В., Кліщук О.О., Цивінська Л.Л., Кисленко Л.А., Величко О.М. підготували для учнів інтегроване корекційно-розвивальне заняття на тему "Країна Доброти". Захід розпочався переглядом відеоматеріалів про добро, доброту та добрі вчинки. Після веселого привітання та психологічної вправи на позитивне налаштування до роботи учні вирушили у незвичайну подорож до Країни Доброти. Через бурхливу річку, складаючи прислів'я про доброту і будуючи місточок для переправи на інший берег, усі потрапили до чарівного будиночка, де жили казкові герої. За допомогою сигнальних карток-квіточок було визначено: добрий чи злий казковий герой. Далі діти поділилися власними добрими вчинками про те, як вони допомагають своїм батькам, бабусям і дідусям. І, звичайно, усі повторили Правила доброти, створюючи чарівне дерево, у якого замість листочків росли сердечка - символи доброти. Протягом усього свята учні створювали чарівну галявину настрою у Країні Доброти. Дійство було насичене цікавими, навчальними завданнями, вікторинами, конкурсами. Усе доповнили веселі руханки під музичний супровід. Особливо активною була команда вболівальників, до якої долучилися і наймолодші першокласники. По завершенню учням були подаровані сердечка з правилами доброти.
Відкритий захід, який показала початкова ланка навчання, продемонстрував великий творчий потенціал вчителів. Це один з методів представлення професійної майстерності вчителя, а також можливість обміну досвідом педагогічної діяльності.